Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tettessem hogy rosszul...

Hogy tettessem hogy rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, most először csinálok ilyet és soha többet. De fontos versenyem lesz amit a tesitanárom sajnos nem ért meg és félek hogy lesérülök tesin. Ne azt mondjátok hogy beszéljem meg vele mert már próbáltam de semmi és azt se hogy legyek óvatos mert az vagyok. Szülői igazolást nem fogad el orvosit meg nem tudok mert nincs mire. Ez az utolsó ötletem hogy beadom hogy rosszul vagyok és a kockázatos feladatokat nem kell csinálnom. Hogy lenne a leghatásosabb?

2020. jan. 31. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség kiváló stratégia. Elmész az orvoshoz, elmondod neki mi a helyzet, és várhatóan ír egy igazolást.

Ha mégsem, akkor a szüleid igazolják azt a teljes napot.

2020. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért az elég ritka, hogy valaki egy tesi órán komolyabban megsérüljön. Nagyobb az esélye, hogy megcsúszol a lépcsőn.
2020. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez sajnos nem igaz. Amíg szekrényt meg magasat ugratnak szerencsétlenekkel addig lazán lehet komoly sérülés.
2020. febr. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nagyon fáj a hasad, vagy hányingered van, vagy fáj a fejed, vagy szédülsz, vagy ilyenek.
2020. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mond azt,hogy elkaptad a koronavírust :D


Viccet félretéve mond azt,hogy fáj a fejed vagy a hasad,, esetleg fuss egy pár kört a folyoson, hogy megizzadj,és vörös legyen a fejed.

2020. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!