Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez holyag daganat lenne?

Ez holyag daganat lenne?

Figyelt kérdés

8 honapja tarto vizelesi inger.

Az egesz egyik naprol a másikra kezdődött.

Elkezdtem surun jarni aztan mar csípett , fajt(mint a felfazas)

Az antibiotikumtol csak a fajdalom mult el az inger azota is tart , neha jobb neha rosszabb .

Voltam teljes hasi ultrahangon korhazba , aztam 2x urologus ,aztan ismet maganba hasi uh, nogyogyaszati ultrahangon 3x .

Es annyit mondtak nincs holyagdaganat .

Neztek vizelet tesztel vizeletet negativ , viszont 2 hete vtam (mensi közbe)vizelet vizsgalaton es viz.uledekbe 3/lter vvt lett.

A.doki nezett ultrahangon nincs holyag daganat .de en nagyon felek .:(

20/Lány


2020. febr. 2. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális orvos hólyagtükrözést csinál, nem csak ultrahangot.
2020. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig qz ukogus azt mondta nem lat gyanut hat en nem tudom de most felek h holyagdaganat:(Holnap rakerdezek a tukrozesre.Akkor szerinted is hokyagdaganat?
2020. febr. 2. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:

"Neztek vizelet tesztel vizeletet negativ , viszont 2 hete vtam (mensi közbe)vizelet vizsgalaton es viz.uledekbe 3/lter vvt lett."

Ugye azt tudod, hogy a VVT, az vörös vértestet jelent?

Ezért nem járunk laborba, mikor ömlik belőlük minden. Vagy legalább utána nézünk, mielőtt kérdezünk.

2020. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát engem igy kyldott el a doki mondvan h igy nem kerilhet bele , utana mentem vissza hozza es csinalt egy vizelet tesztet az negativ lett .

Szerinted most attol os mehetett akkor bele vvt?

Mert ugye mellette van ez a vizeles gond de ultrahangal leraznak :(

A neten olvastam amúgy h igy is mehet bele ver azaz ezert nem kene verzes alatt menni de a dokim mast mondott :(

2020. febr. 2. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor most el kell döntened, hogy a neten diagnosztizálod magad, vagy hiszel az orvosnak aki megvizsgált.
2020. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

8,honap alatt 2 urologus nezett es 2 hasi uhm , rontgenem volt.szerinted ennyi ido utan lattak volna mar vmit ultrahangon ?

Urologus annyit irt a papirra ) holyagdaganat gyanuja sem merul fel.

Norm konturu holyag

2020. febr. 2. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Hányszor fogod még ezt megkérdezni?

Nincs hólyagdaganatod. Szerintem már annyira rástresszelsz, hogy attól vannak pszichoszomatikus tüneteid.

2020. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!