Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyálkás széklet, tünetmentesen...

Nyálkás széklet, tünetmentesen. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Már 3-4 hónapja nyálkás a székletem, 10 alkalomból 7-8x tuti. A nyák rajta zselé állagú, ragacsos, hol fehér, hol narancssárga. Semmi panaszom nincs, felesleges is lenne sorolnom..

Azonban tavaly nyáron volt velem valami, ugyanis beszedtem valamit a vízből.. Diszkomfort hasi érzésem volt, sőtétbarna kemény széklet (bűzös),tele nyákkal. Linexet, Normafloret szedtem rá, illetve látott háziorvos is, belgyógyász is (tükrözés nemvolt), illetve egy hasi UH.

Clion (lehet K-val) kúrát javasoltak, de napi 3 szemet kellett volna bevennem, rosszul voltam tőle, így az abbamaradt 1 nap után. Hasi UH-n semmit sem találtak, kivéve a fokozott bélgázt. Aztán úgy október elejére teljesen elmúlt a bajom. Viszont a nyákos széklet visszajött 1-2 hét után.

Olvastam, hogy akinek volt már életébe 1x bélfertőzése, annak utána hatalmas eséllyes lesz IBS-e. Viszont arra meg 1 tünetem sem felel meg... Lehet, hogy nálam valami nagyon enyhe fajtája van? Érdemes lenne folytatnom a linexet/n floret? Inni iszok, mozgás picit kevés talán. Alkohol, cigaretta semmi. 19/F



2020. febr. 3. 01:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy tükrözést mindenképp kérj,lisztérzékenységre és laktózra csináltass tesztet. Nekem ugyanezek voltak,nem fájt a hasam csak nem tudtam enni normálisan,kajaundor teltségérzet allandó puffadás. Engem tükröztek alul-felül. Volt helicobakter,kontaminált vékonybélsziindróma,IBS,illetve proctitis. Azóta eltelt 10 év,vmikor még szeretnék majd egy tükrözést,mert azóta is van időnként a nyákürítés. Csak teljes altatásban vállald,nekem bódítással kegyetlen volt!!!
2020. márc. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi lett végül...nekem detto ez van
2023. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!