Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van be esve jobban az...

Miért van be esve jobban az arcom egyik oldala?

Figyelt kérdés
Jobb teljesen normális a bal oldala meg kicsit be van esve meg olyan mint hogy ha ott vékonyabb lenne az arcom pedig sokat eszem csak annyi hogy eleve vékony vagyok és nem hizom. Vagy attól lehet hogy a kozmetikus nyomkodja a mitesszereim?
2020. febr. 5. 01:53
 1/4 A kérdező kommentje:
De pélaul mikor kicsit fel húzom a szám mint ha mosolyognek akkor teljesen normális.
2020. febr. 5. 01:56
 2/4 A kérdező kommentje:
De már évek óta ilyen nem tudom miért.
2020. febr. 5. 02:04
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen evek ota, szerintem szimplan ilyennek szulettunk
2020. febr. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, és az se , akitől most idézek, de nem egy buta ember; azt mondta, hogy nincs olyan ember, akinek teljesen egyforma az arcának a két oldala. De egyébként én ezt nem tudom; viszont, még talán ezt is ő mondta, hogy akinek majdnem ugyanolyan az arca két oldala, még az se fogja feltétlen tudni megcsinálni azt, hogy szal tudod, amikor berakod a képet képszerkesztőbe; és két jobboldalt egymáshoz tükrözöl, meg két baloldalt; és akkor szal, valami ilyet mondott, hogy ha egy tized fokkal eltér, hogy nem pont szemből fotózza, akkor már nem tud egyforma lenni a két kép. Amúgy szal szerintem is genetikailag így születtél. Nekem amikor általánosba jártam, járt a sulinkba egy ilyen deformált fejű lány, de szerintem amúgy mindenki szereti/szerette őt, mert úgy van meg az emlékeimben, hogy mindig, amikor láttam, mosolygott. Tehát szóval nem kell fennakadni ezen, hogy nem egyforma az arcod két oldala. :) Meg pl valaki mindig mondja, hogy nyugodtan állj oda meztelenül a tükör elé, és akkor nézzed meg magadon, hogy "itt lóg, ott csüng" (pl háj), és akkor tehát, hogy fogadd el magad. Hogy pl "Húú, milyen elálló füleim vannak... Na de ilyen füle nincs senki másnak!!" :) Tehát pont ilyen. :):):) Tehát neki meg pont az a különleges, hogy pont úgy áll a füle. :) De egyébként szal pl lehet, hogy nem szép, de mégis mondjuk unikum. :) Hogy ilyen egyedülálló; hogy pont olyan füle nincs senkinek másnak. :):)
2020. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!