Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért rettegnek az emberek a...

Miért rettegnek az emberek a koronavírustól itthon, ha az influenzára meg a többire szarnak?

Figyelt kérdés

Meg eddig nem tudom, hol éltek. Hetente össze lehet szedni hasonlót az látalábos iskolában influenzától kezdve tüdőgyulladás, tüszős mandulagyulladá, fertőzések, amik szintén 39 fokos lázzal járnak.


Koronától retteg, de influenzásoan belül köhög a levegőbe, kezet meg nem mos... Kaptam el ott vesegyulladást is, ami egy légűti fertőzés után alakult ki. Legtöbbször haza is zavart a gyerekorvos.


Hihetetlen buta és igénytelen a legtöbb magyar.


2020. febr. 5. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert ez folyik a csapból, ez a felfújt hisztéria és félelemkeltés legújabb tárgya. Tövényszerű, hogy amit nem ismerünk, attól félünk.


Nem tudom, hogy hány éves vagy, de sok hasonló járvány idején volt ugyanez: lásd pl. az agyhártyagyulladás-cikrusz alatt.


Ha valahol félinformációkat, torzított információkat kapsz, és állandó hisztériát, félelemkeltést, állandó ijesztgetést, és mindnezte erőszakosan, mindenütt nyomva, nagyhangon - akkor ez lesz a következménye. Nagyon stabilnak kell lenni lelkileg, hogy ilyen közegben ne viseljen meg ez az egész.

2020. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Javában van az influenza, minden második gyerek beteg, de a koronától tartanak. Ennyi erővel az influenza is lehet ugyanolyan halálos az idősebbeknél, betegeknél. Csak az nem megy minden második nap.


Annyi ilyen vírus van, nyíl lvná ez komolyabb, de nálunk nem aktuális... Aztán kiírja, fáj a zorkom, elkaphattam a korona vírust. Tüsszentettek mellettem, lehetek koronás....

2020. febr. 5. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
A koronainfluenza új és könnyen átmutálódik multirezisztens tüszős koronahepatitisszé, amit gyógyítani sem lehet
2020. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagy normális....
2020. febr. 6. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Mert az influenzavírusnak nem 2% a halálozása.


Olyan ez, mintha elkapná egy 500 fős iskola és 10-en bele is halnának...

2020. febr. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!