Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több hónapja tartó hányinger...

Yamsuker kérdése:

Több hónapja tartó hányinger és hasmenés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! November óta állandó hányingerem és hasmenésem van. Ehez társul még fejfájás illetve szédülés érzet. Voltam már gasztron ott volt egy gyomortükrözésem de nem találtak semmit ott javasoltak egy béltükrözést is de azt egyenlőre nem vállaltam illetve javasoltak a neurologiat oda is elmentem ott megvizsgalt a doktornő majd elküldött egy kopany ct-re. Szerencsere ott sem talaltak semmit. Eközben voltam egy gluten érzékenységi vérvételen annak jelenleg várom az eredményét illetve majd megyek egy laktóz érzékenységi vizsgálatra is. Én teljesen tanácstalan vagyok meg az orvosok is, esetleg valakinek nem volt hasonlo problémája?

18/F



2020. febr. 6. 06:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy teljesen tanácstalan? Te is meg az orvosok is várjátok a vizsgálati eredményeket. Ki fog derülni, hogy mi van, csak még egy kis türelem. Igen, egy csomó más embernek is volt, van hasonló problémája, te is tudod, hiszen elég sok gluténérzékeny meg laktózérzékeny emberről hallani manapság.
2020. febr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pszichés problémák, stressz, feszkó?

Vérnyomás?

2020. febr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de az orvosok miért lennének tanácstalanok, kérdezem ezt orvosként. Egy normális gasztroenterológiai kivizsgálás úgy néz ki, hogy alulról-felülről megtükröznek. Te ezt elutasítottad, tehát nem tanácstalanok az orvosok, hanem hiányzik az egyik legfontosabb vizsgálat.
2020. febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Volt nekem is ilyen makacs hasmenésem. A háziorvosom csináltatott széklettenyésztést és kiderült, hogy beszedtem valami vírust. Kaptam rá gyógyszert és lassan elmúlt ez a kellemetlen dolog.
2020. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és azert utasítottam vissza a béltükrözest mert nekem a gyomortükrözés is nagyon kellemetlen volt és egy béltükrözés allítólag kellemetlenebb. Ha meg nem muszaj akkor nem szeretném hogy feldugjanak egy kábelt. Persze hogyha már minden ki lesz lőve akkor befogom vállalni hiszen muszaj lesz de ameddig nem muszaj addig ezt nem szeretném. A masik hogy ezt a laktóz meg glutén érzékenységet én kértem az orvosom ezt fel sem hozta lehetőségnek persze lehet azert mert o tudja hogy nem ez a probléma.
2020. febr. 6. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:

"ezt a laktóz meg glutén érzékenységet én kértem az orvosom ezt fel sem hozta lehetőségnek persze lehet azert mert o tudja hogy nem ez a probléma"

Szerintem ha kizárt dolog lenne, hogy ezek közül valamelyik legyen a rosszulléteid oka, akkor el sem végeztetné a vizsgálatokat (hiszen minden vizsgálat pénzbe kerül, csak úgy nem írhatják fel akármelyiket akárkinek, mindenféle indok nélkül). Remélem, megúszod nagyobb kellemetlenségek nélkül, és hamarosan jobban leszel.

2020. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!