Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan néz ki egy egészséges...

Hogyan néz ki egy egészséges nyelv? Segitene legyszi valaki?

Figyelt kérdés

Csatolok képet. A fogorvos azt mondta nem tudja mi ez, várjunk. Ezt arra a kis szemölcsre mondta ami a nyelvem oldalan van.. De én azokat a kis barázdákat vagy hogy mondjam amik pirosak a nyelvem oldalan. Mintha pici repedések vagy sebek lennének nem tudom.. Szoval ezeket sem látom természetesnek, hogy ott vannak. Vagy mindenkinek ilyen a nyelve oldala? Teljesen kinyújtottam és elforditottam oldalra, ugy fotoztam. Nem vagyok perverz meg semmi de aki tudna segiteni egy képpel milyen a nyelve ott hátul ? Olyan mint az enyem? Vagy valami nagyon nem oké nálam? Marhán be vagyok tojva, gégészetre majd megyek jovo héten, de addig csak arra gondolok hogy ez tuti rák . Jajj segitsetek légyszíves . ☹️☹️☹️ a neten egyszeruen nem találtam olyan képet ahol ilyen kicsavart állapotban fotózzák a nyelv oldalát hátul.


[link]


2020. febr. 6. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem szemölcs?
2020. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!