Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rosacea kezelése. Nektek mi...

Rosacea kezelése. Nektek mi segített megszüntetni (nem eltakarni! ) a piros foltokat?

Figyelt kérdés
Évek óta próbálkozom mindenféle krémmel. Patikából is, meg bőrgyógyász által felírt kencékkel. Több orvosnál és bőrgyógyásznál is megfordultam, de nem hogy gyógyulás, még javulás sem történt. Semmire nem reagál a bőröm: nem halványodik, nem húzódik vissza. Két oldalt egybefüggő pirosság van az arcomon. Néha apró göbök is megjelennek, de azok csak 1-1 napra. A pirosság állandó. Mivel tüntessem el?
2020. febr. 7. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarlak elkeseríteni,de a rosace nem szüntethető mee,csak javítani lehet rajta pl. étkezéssel, meleg kerülésével, és elfedéssel. Nem azért nem értek el eddig semmit az orvosok,mert nem akartak,vagy mert nem értenek hozzá.
2020. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem rosaceám van, hanem valami kollagénes öregedéssel együtt járó bőrpír. Állandóan ott van, melegre még jobban kijön. Nekem az Eucerin krémje egész tűrhetően takarja, amúgy erre még alapozót lehet rakni, így semmi nem látszik. Ez van, ezen senki nem tud segíteni. Se lézer, se egyebek.
2020. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!