Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van bàrki, akinek a cavinton,...

Van bàrki, akinek a cavinton, betahistin, betaverint, trental vagy Nootropil elmulasztotta a fülzúgàsàt?

Figyelt kérdés

Felírtàk nekem a cavinton-t, betaverint , de nem merem megpróbálni a mellékhatàsai miatt, plusz mindenhol azt olvasom, hogy nem hatàsos...:(

Előre is köszönöm!


2020. febr. 7. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyunak a betahistin sokat javított a fülzúgásán, de teljesen nem szűntette meg neki semmi.
2020. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem segített.
2020. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...:/
2020. febr. 7. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sokat, de valamivel jobb. Most hogy ez a Cavinton, a Betagen vagy magától is jobb lenne, nem tudom. Szedd be nyugodtan, nem olyan vészes. Főleg a Betahiatin
2020. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 saucony ***** válasza:
Szia én tavaly márciusban voltam a 8. Kerületben tíznapos kezelésem alatt kaptam szteroidot és nootropil vénásan. Azelőtt elviselhetetlen volt. Most már alig hallom. Sőt vannak napok hetek amikor egyáltalán nem. Időben el kell menni és nem habozni nem házitállni mert akkor már nem hat ez sem. Amikor jön a front azt én is megérzem olyankor hangosabb de utána elmúlik. Pedig aztán nekem visított rendesen. Két szem altatóval aludtam minden este. De mára már azt sem szedem.
2020. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!