Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom van? Állandó fáradtsá...

Mi bajom van? Állandó fáradtság és aluszékonyság.18L

Figyelt kérdés

Fél éve tart ez az állapot, voltam vérvételen, és minden klappol. Depressziónak a közelében sem vagyok, és nincs pajzsmirigy problémám sem, nem eszek sok édességet, sőt, alig eszem csokit. Általában étkezés után kómálok be, de előfordul az is, hogy nem eszek, mégis elalszom, akár telefonozás közben is.


Sokat mozgok, van, hogy elindulok valamerre bicajjal, és miközben tekerem, legszívesebben eldőlnék a patka szélén, hogy aludjak egyet, mert annyira kivagyok. Ha boltban vagyok, már kb homályosan látok az álmosságtól, és nem tudom, hogy mire gondoljak vagy mit tegyek, hogy ne aludjak el ott helyben. Általában 20-22 óra közt alszom el, és 6-9 óra közt kelek fel. Mi bajom lehet, milyen orvoshoz forduljak?


2020. febr. 7. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
neurologiai vizsgalat jol jonne, anaemia okozhat ilyet, de a verkeped jo. esetleg legyel vegetarianus, ezt csak viccbol mondtam, de amugy segithet, mert a nehez eteleket nehezebb emeszteni ez okozhat faradtsagot, es azt irtad etkezes utan komalsz be. a verkepben mertek ehgyomri cukrot? jol jonne azt is ellenorizni
2020. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, addig szedhetsz esetleg b12 vitamint, es c vitamint, ezek nem arthatnak, de segitenek
2020. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szedek vitaminokat 2 hete, de nem lett jobb, sajnos. Köszi amúgy a gyors választ. :)
2020. febr. 7. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem magnezium es vashianyom volt, vegyel patikaban magne b6 ot es vasat, szerintem segit par heten belul
2020. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Éjszakánként hirtelen felhorkantások, vagy légzéskimaradások nincsenek? Hálótársad vagy családod kérdezd meg.

Alvásvizsgálat (alváslaborban) nem ártana. A hozzád közeli alváslabort ki tudod választani. Háziorvostól kell beutaló.

[link]

2020. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vashiány az egyik, de lehet neurólógia vizsgálatra is el kéne menni, ahogy tanácsolták.
2020. febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!