Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenza előforfulhat láz...

Influenza előforfulhat láz nélkül is?

Figyelt kérdés
izomfájdalom, levertség, gyengeség, szédülés - eddig ezek a tünetek tegnap reggel óta, de láz az nincs
2020. febr. 9. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Lennie kell láznak, méghozzá elég magasnak, mert akkor az nem influenza. Na meg sokkal súlyosabb tüneteid lennének. Én egyszer voltam életemben influenzás, ami 100%, hogy az volt, de annyira szenvedtem, hogy azt hittem meghalok. Lehet más könnyebben átvészeli, de én elég szörnyű dologként éltem meg. Ezért szerintem nem kellene elbagatelizálni az influenzát, mert egy járványban elég sokan meghalnak, amiről a hírekben nem beszélnek.
2020. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a hülyeségeket, hogy az influenza járványokban sokan elpusztulnak, amiről a hírek nem beszélnek, ugyan honnan a pék faxából veszed? Van saját hírügynökséged?
2020. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi! nem rólam van szó, hanem a kislanyomrol. nekem is fura higy
2020. febr. 9. 10:01
 5/8 A kérdező kommentje:
bocs véletlenül elküldtem.. szoval :nekem is fura hogy nincs láza, de minden más tünet stimmel. a hideg is rázza, nem tud az ágyból sem kikelni, a csontja is fáj. Holnap persze orvoshoz viszem, csak kíváncsi voltam mit írtok
2020. febr. 9. 10:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt azt írják, hogy h1n1-es vírusnál és gyereknél nem törvényszerű a láz, mert gyerekeknek nem fejlődik még ki teljesen az immunrendszerük. [link]

Bocs nem tudtam, hogy gyerekről van szó.

2020. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebből a jelentésből látszik, hogy a A(H1N1)pdm09, vírus elég elterjedt már magyarországon. [link]
2020. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
eléggé rám hoztad a frászt.. de sajnos illenek rá a tünetek. azért remélem nem erről van szó.
2020. febr. 9. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!