Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vissza térhet az epilepszia? 22l

Vissza térhet az epilepszia? 22l

Figyelt kérdés

18 éves koromban pontosan egy hét különbséggel volt két epilepsziás rohamok, eszméletvesztessel

Akkor az első után kórházba voltam 4napot de nem találtak semmi különösebbet

Akkor szedtem egy gyógyszert pár hónapig aztán abba hagytam és a második óta teljesen tünet mentes vagyok

Előfordulhat hogy lesz még?

Van valaki hasonlóan így?



2020. febr. 9. 16:12
 1/3 qkker1 ***** válasza:
100%

Bármikor visszatérhet.


Idézve a hivatalos orvosi álláspontot:


'az epilepszia az orvostudomány mai ismeretei szerint gyógyíthatatlan, de gyógyszeres terápiával tünetmentessé tehető"

2020. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szedd a gyógyszert! A páromnak most 16év után jött én bizok benne most ha szedi újra tünetmente lesz mint gyereknek..
2020. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármikor visszajöhet.


Nekem 10+ év után jött vissza.

Újra szedem azt a gyógyszert, ami anno segített, tünetmentesen élek.


Tizen-huszon éves korban azért bőven van esélye, hogy visszajöhet, hiszen az ember még bőven fejlődésben van, az idegrendszer is. Az idegrendszerbeli elváltozások kiprovokálhatják a betegség létrejöttét.

2020. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!