Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy érzem az új munkahelyemen...

Úgy érzem az új munkahelyemen teljesen kikattantam, depressziós vagyok Folyamatosan sírok, és a családommal akarom azóta tölteni az összes időm, mert azt értemzem soha nem lesz jobb és nincs miért élnem és csak ők tudnak Boldoggá tenni?!

Figyelt kérdés

Mit tegyek?? Ha valamit elhibázok le vagyok cseszve nagyon pedig nem rég vagyok ott ,és sajnos határozott idejű szerződés

Nem bonthatom fel,de már napról napra egyre rosszabbul bírom

Próbálom magam tartani de egyre nehezebb

Segítsetek kérlek


2020. febr. 11. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jár le a szerződés? Azért közös megegyezéssel meg lehet azt szüntetni. Ha állandóan lecsesznek, akkor ők se elégedettek veled, tehát nem fognak marasztalni.
2020. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos 5hónap még
2020. febr. 12. 06:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj be a főnökhöz, és vesd fel, hogy te elmennél. Nincs vesztenivalód.
2020. febr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,köszönöm a válaszokat
2020. febr. 12. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól még fel lehet mondani
2020. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Előttem szóló! Határozott munkaidejű szerződést nem egyszerű,van hogy lehetetlen felbontani! Kártérítést is követelhetnek!
2020. febr. 13. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!