Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Immunrendszer erősítése. Mikkel?

Immunrendszer erősítése. Mikkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Múlt héten hazajöttem a melóhelyről, mert nem voltam jól. Kis hányinger, émelygés, fáradtság, betegség érzet. Torkom nem különösebben fájt, fejem kicsit, szemeim égtek. Mértem, testhő max 37,5

Aznap délután elmentem orvoshoz, aki adott antibiotikumot. Pihentem hétvégén, ittam teát mézzel, aszkorbinsavval.

Kedden visszamentem a dokihoz, mert jobban voltam, de még a közérzetem nem volt jó, a héten még kiírt. (Szedjem végig az antib-ot és pihenjek)

Már érezhetően jobban vagyok, de napközben rámtör a fáradtság. A torkom kicsit piros, nem kifejezetten fáj.


Mivel támogassam az immunrendszerem, hogy hétfőn az első munkanap már jól legyek?

Amiket használok: echinacea csepp, aszkorbinsav, próbálok többet inni


Kicsit parázom,hogy mivel a betegség alatt nem jöttek elő a szokásos tünetek (enyhén elő-elő jöttek, de akkor mentem feküdtem vissza az ágyba pihenni) akkor majd az első munkanap fognak.


Voltatok hasonlóan? Ez részben az,hogy túl aggódom?


Köszi a válaszokat!

26/L



2020. febr. 12. 13:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!