Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki ismer ilyen személyt?

Valaki ismer ilyen személyt?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy eléggé félek a rákos megbetegedésektől néhány ok miatt, viszont alapvetően kíváncsi ember vagyok és úgy érzem keveset tudok erről az egészről és lehet akár ez is az oka a félelmemnek, hogy nem jól képzelem el ezt az egészet. Szeretnék beszélni egy orvossal, orvostanhallgatóval, onkológussal aki felvilágosítana mondjuk egy magánóraszerűség keretében, persze fizetnék is érte szívesen.

2020. febr. 13. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
42%

Neked nem az kell, hogy racionalizád a félelmeidet, azaz orvos magyarázza el, hogy nem kell félned, mert az úgysem ér semmit.


A rákfóbiára az a legjobb, ha egy pszichológus vagy egy pszichiáter szakembert keresel meg, neki fizetsz, aki segít megkeresni rákkal szemben súlyos félelmeid valódi gyökereit és feloldani azt. Különben csak a rákfóbiádból kigyógyulsz, de lesz helyette más.

2020. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazat adok neked, viszont tényleg úgy érzem, hogy szükségem lenne valaki szakértőre akinek elmondhatom az adott problemaim mert belul én is azt érzem hogy tulgondolom én is ezt az egészet.
2020. febr. 13. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!