Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Széklet inkontinencia esetén...

Széklet inkontinencia esetén hova fordulhatnék?

Figyelt kérdés
2 éve nem tudom tartani a székletemet. Eleinte normális állagú volt, mostanában viszont folyamatosan híg. Voltam végbéltükrözésen, neurólógia kivizsgáláson de nem jutottam eredményre. El vagyok keseredve teljesen. Még csak 26 éves vagyok. Mit gondoltok milyen orvost kereshetnék ezzel a problémával?

2020. febr. 14. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Másik gasztroenterológus, másik neurológus, proctológus.
2020. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom nem történt javulás ha kiemelted a kérdést. Pedig én is csak másik orvost tudok javasolni hiszen mindenkinek más az ok.

Fogd a leleteidet és menj magánhoz. Gasztroenteorologushoz, de proktológushoz is menned kellene ha azt ki hagytad. Hanem olyan oka van amit műteni lehet akkor a záróizmot kell erősíteni, ehhet van valami ballon, de ezt elmagyarázzák neked ahova mész. Mindenféleképpen keress fel másiknorvost.

Ja és ha híg a széklet azt be kell állítani szil@rdra, mondjuk ezt alapból meg kell csinálni akkor is ha nincs ilyen gond. Mert ha túl híg az sose jó, ez azt jelzi higy valamilyen felszivodás zavarod van. Pl tej, de lehet hogy más. De ennek nincs köze az inkontinenciához.

Csak példának linkelek párat

[link]

[link]

2021. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van változás?
2022. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!