Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent az alacsony neutrof...

Mit jelent az alacsony neutrofil szint?

Figyelt kérdés

Voltam analízisen, azt írják a normál szintje 45-80%, nekem 40.5%-ot mutatott. Ez mennyire jelent nagy problémát?

Emellett a prolaktin szintem 756.7, s azt írta a koromhoz 127-637 között kellene legyen. Emiatt lehet magas esetleg a neutrofil szint?



2020. febr. 14. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Kettonek egymashoz semmi koze

A neutrofil a vedekezo feherversejteket jeloli, fertozesek eseten segitenek. Egy picit ha ARANYAIBAN kevesebb van belole az vagy nem jelent semmit, vagy enyhe virusfertozest jelent.


Azert mondom hogy ARÁNYAIban, mert attol hogy 40% neutrofil, meg lehet hogy tul magas a neutrofil szinted, mert ez egy arányszám.


Tehát az ABSZOLUT értéket kell nézni, ennek is szerepelnie kéne a vérképen.


Alapvetően ezek minimális eltérések, nem kell velük foglalkozni

2020. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta fehérvérsejt, nem különösebben alacsony, nem jelent problémát, főleg, ha a többi érték normális. A prolaktin szinted már érdekesebb, ez lehet stressztől, de akár endokrinológiai problémától magasabb.
2020. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!