Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős szívdobogás-érzés ellen...

Erős szívdobogás-érzés ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

16 vagyok, kb 2 éve jelentkezett először ez a szívdobogás-érzés.


Ez abból áll, hogy ahogy dobog a szívem hallom is a fülemben és érzem is minden egyes lüktetését a mellkasomban. 2 év alatt már annyira idegesítővé vált, hogy képtelen vagyok aludni tőle.


dia, sys és pulzus a határértékek között van, tehát azokal nincsen "gond". A szívverésem erőssége a zavaró!


2020. febr. 15. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Írd le számokkal a vérnyomás értékeidet.
2020. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet. El kell menni orvoshoz. Lehet pszichés alapon,de lehet pl. mitralis prolapsus tünete is.
2020. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Te kérdeztél hasonlót 2 napja, ugye? 16 évesen már lehet egyedül is utazni és elmenni a háziorvoshoz!
2020. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1.es: sys 113 dia 68 pul 65
2020. febr. 15. 21:40
 5/15 A kérdező kommentje:

2-es. Az volt az első. Azt mondta, hogy csak ideges vagyok. Hát onnan jött az ötlet, hogy ezt kiírjam. Pénteken voltam...


3-mas. Nem tudom miről beszélsz, most írom ki először.

2020. febr. 15. 21:42
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor ez érdekes egybeesés :)

Éjjel nappal kalapál a szívem! Nem hagy nyugodni! Mit tegyek?

Vérnyomás mérésnél minden érték teljesen normális, de olyan erősen ver a szívem, hogy szinte kiugrik a helyéről. Rángatja a mellkasomat!

MOndom, MINDEN ÉRTÉK MEGFELELŐ! nem ver nyorsan, se túl lassan. Csak keményen ver!

Éjszaka nem tudok aludni, sokszor felébredek rá..

tegnapelőtt 19:54 Privát üzenet


A kérdező kommentje:

ja ez lemaradt. 16 vagyok, és minden normális a szívemmel! nem ver gyorsan, nem magas a pulzusom... sys dia mind normális értéken van!!!

csak keményen ver! minden dobbanás nagyon erős!!!

Kezelése érdekel!

2020. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os. Micsoda felfedezés.. DE! Elsősorban az ÉN problémámra szeretnék választ kapni, nem máséra. Örülök, hogy két 16 éves közt megtaláltad az összefüggést, de ezzel nem segítesz.
2020. febr. 15. 22:28
 8/15 A kérdező kommentje:
Rákerestem a kérdésre, és az ő általa megadott értékek nagyban eltérnek a sajátométól. De ha ennyire foglalkoztat akkor a pulzusom általában normális de a systole vagy mi 108 alatti... :(
2020. febr. 15. 22:30
 9/15 anonim ***** válasza:

Már kaptál választ fentebb a TE problémádra,de ha többre vagy kíváncsi,akkor NEKED is csak annyit lehet mondani,hogy el kell menni orvoshoz,mert azt,hogy mit lehet ellene tenni,csak akkor lehet megmondani,ha tudják az okát.

Ja ,és egyébként nem csak a korotok és a panaszotok miatt gondoltam,hogy Te vagy az,hanem a szóhasználat is kísértetiesen hasonló ;)

2020. febr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De hát voltam orvosnál :D Le is írtam :) Erre alapul az egész. Ha mondott volna valami érrtelmeset akkor nem írtam volna ki.
2020. febr. 16. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!