Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Halasztották el valakinek a...

Halasztották el valakinek a műtétjét megfázás miatt? Jól gondolom, hogy ilyenkor semmilyen műtétet nem végeznek?

Figyelt kérdés
Két hét múlva van időpontom tervezett epeműtétre (laparoszkópos).Influenza szezon van,többen betegek körülöttem. Sajnos ma már nekem is kapar a torkom. Holnap kellene bejelentkeznem a szokásos, műtét előtti vizsgálatokra. Nem tudom, van-e így értelme végigjárnom őket, mert nagy valószínűséggel el kell halasztani a műtétet, úgy tudom, torokfájással, náthával nem műtenek meg. Gondolom akkor sem, ha valahogy kilábalok belőle addig, mert egy fertőző betegség után, legyengülve nem lehet szerencsés a műtét. Nagyon el vagyok keseredve, mert az epém már rossz állapotban van, pedig diétázom és nem halogattam a műtétet, csak négy hónapja tudok a kőről. Próbálok vigyázni magamra, vitaminokat szedek, de nem tudok tenni az ellen, ha a környezetemben folyamatosan fertőző betegek vannak. Hívjam fel inkább a sebészt új időontért? Ti mit tennétek? Aki járt már így, mit csinált, mi lett a kimenetele a dolognak?
2020. febr. 16. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A műtét két hét múlva lesz. Két hét alatt lazán meg lehet gyógyulni. El kell kezdeni a műtéti előkészületeket.


Üdvözlettel egy orvos

2020. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ezt fogom tenni.
2020. febr. 16. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,erős köhögés miatt.
2020. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!