Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dieta alatt nem fogytam hanem...

Dieta alatt nem fogytam hanem hiztam, nem eszem lisztes dolgokat regota, a cukrokat is szamuztem de par napja olyan szinten van cukorehsegem hogy megpusztulok. Erdekelne hogy szerintetek is eselyes a diabetesz?

Figyelt kérdés
Homalyosan latok par napja, szedulok, ejszaka alig alszom es izzadok. A heten megyek vervetelre aztan az eredmeny utan kerek beutalot endokrinologiara. Ja egyebkent 20 kilo tulsulyom van es ez kisse kinos de par hete inkabb ejszaka de viszket a nemiszervem pedig nem vagyok gombas.
2020. febr. 17. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Adatok?

Mit és mennyit ettél diéta alatt?

2020. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ettél túl keveset? Még egy cukorbetegnek is meg kell ennie napi 160 gr szénhidrátot /1600 kcalt.
2020. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dieta alatt ettem szarnyast, halakat, bulgurt, zoldsegeket. Ittam mellette feherjet, kollagent, es pyruvatot szedtem. Napi fel orat tornaztam. 28/n
2020. febr. 17. 10:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell meg rolam, hogy hormonzavarom van. Nem menstrualok gyogyszer nelkul. Emiatt is nehezebb fogynom de eddig ha igy csinaltam lement 10 kilo par het alatt most meg hizom ugyanazzal az etrenddel amitol eddig fogytam, es csak asvanyvizet iszom.
2020. febr. 17. 10:39
 5/10 gublug ***** válasza:
Hormonzavart helyreteszik a legzes teknikak.
2020. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer:

Adataid?

Pontosan mit és mennyit ettél?

2020. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Reggelizni nem szoktam, ebedre altalaban sult szarnyas hust ettem( inkabb csirkemellet) , parolt zoldsegekkel, salatakkal, zoldsegekkel, bulgurral ugy konkretan nem mertem de nem is estem tulzasokba, delutan ittam a feherjet torna utan. Vacsizni nem nagyon vacsiztam. Légzés technika? Meg nem is hallottam rola.
2020. febr. 17. 11:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Tehát összefoglalva: fogalmad sincs mit és mennyit ettél
2020. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés szénhidrátnak hangzik... Kalóriabázis.hu-ra vezesd, hogy mennyit eszel (ez egyébként később, ha kell, endokrinológusnak, dietetikusnak is segítség, mint étkezési napló). Az a 160 gr szénhidrát legyen meg, vagy legalább az 1600 kcal (egyébként a fenti oldal részletes infót is ad az egészséges diétáról, plusz kiszámolja testsúlyra, mennyi a minimum, amit meg kell enned diéta mellett is!)
2020. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Más is volt már így. Szuper diétás kajákat csinált magának vmi könyvből, csak épp azt nem vette a receptek végén, hogy: és azután tálaljuk 2 személyre.
2020. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!