Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet tüdőgyulladás is?

Ez lehet tüdőgyulladás is?

Figyelt kérdés

Csütörtök reggelre betegettem le, pénteken és szombaton magas lázam volt,de azóta nem volt hőemelkedésem se.

Tegnap óta folyik az orrom és nagyon köhögök,köhögéskor fáj a lapockám,vagy a hátam,nem nagyon tudom belőni.

Az orvosnál kétszer voltam,de semmit nem mondott csak pihenést meg c-vitamint,de meg se vizsgált. (Amit általában mindig)



2020. febr. 17. 21:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Torokfájdalom is van. De lehet influenza. Nem tudom hogy forduljak e más orvoshoz,vagy várjak
2020. febr. 17. 21:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűbb,hogy a köhögéstől fáj. De nem ártana ráhallgatni,csinálni egy mellkas RTG-t.
2020. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Röntgen jele csak 3 napig tartó folyamatos lázas állapot után lesz. Nekem is állandóan fáj a hátam a köhögéstől ilyenkor, ha az orvos meghallgat és azt mondja minden rendben, akkor nincs tüdőgyulladásod, felesleges a röntgen.

Ha nem vizsgált meg, akkor elég érdekes lenne akármit is állítani, de mivel lázas nem voltál, nem vetette fel ezt.

2020. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Láz nem mindig jár a tüdőgyulladással,úgyhogy ez nem ad felmentést az alól,hogy ráhallgasson az orvos.
2020. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt nem tudom, de ezt csak arra írtam, hogy az orvosa emiatt vethette el a tüdőgyulladást, az enyém is ilyen amúgy..
2020. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az baj ...
2020. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!