Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Diéta? Elkaptam valami vírust,...

Diéta? Elkaptam valami vírust, vasárnap óta kisebb-nagyobb szünetekkel megy a hasam, eleinte lázam is volt. Tegnap este már csak hőemelkedés, ma semmi, csak hasmenés.

Figyelt kérdés

Oké, tudom, legjobb a főtt krumpli, meg a háztartási keksz, de egyedül élek, és nekem kellett valami diétás cuccot venni. A legközelebbi kisboltig merészkedtem, ahol krumplit nem kaptam, vettem viszont krumplipüré port, banánt, gombaízű bruschettát, és ropit. A purét természetesen csak vízzel és sóval kevertem, sem zsiradékot, sem tejet nem tettem hozzá. Szerintetek ez diétásnak számít? Főleg a banánt, a ropit, és a pürét kérdezem, mert abból még van.:)

Tegnap egyébként a reggelt kivéve már nem volt hasmenésem, örültem, hogy vége, ma délelőtt újrakezdődött.:(



2020. febr. 18. 13:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Ma még csak egy banánt ettem.
2020. febr. 18. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!