Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez pánikbetegség...

Szerintetek ez pánikbetegség mellett micsoda?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Újabban belső remegésem van amely nem.látványos csak én érzem két végtagomban pl. Illetve fejemben...két dologtól rettegek az a parkinson kór illetve az agydaganat ..nagyon félek,hogy esetleg valamelyik van velem...3 hónapja van ez ...voltam éves vérvételen és minden eredményem.jó lett tehát bízok benne,hogy nincs komoly baj ...hipochondriával is küzdök..már mindentől félek...illetve az összeeséstől félek nagyon..még sosem ájultam el és ha rá gondolok már jön ez a fura érzés..így mint akinek elis nehezedik feje, mintha süllyednél le vagy esne le vérnyomásod...sokszor azt is érzem nem jó ebben a testben lenni...:/ mi van velem?


2020. febr. 19. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a generalizált szorongás tünetei. Enyhétől a súlyosakig bármit tudnak okozni.
2020. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen...aggódok :/
2020. febr. 19. 11:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz
2020. febr. 19. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!