Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyhargya gyulladás, középful...

Agyhargya gyulladás, középful gyulladásbol 3 nap alatt lehet?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdődött középfülgyulladásom, a doki azt mondta 3 napot várjak az antibiotikummal, hátha javul, mert szoptatok, azért vártunk, viszont 2 napja intenzíven fáj a tarkóm és fülem mögötti rész. Ma mégis elkezdtem az antibiotikumot. Lehet agyhargya gyulladás?
2020. febr. 20. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ne aggodj, van , amikor arrol szo sem lehet.
2020. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anarchy666 ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj vissza ma az orvoshoz. Én azt mondanám, hogy inkább a föl mögötti csontra húzódott a gyulladás (mastoiditis).
2020. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magas láz és tarkókötöttség még a fő tünetei. Ha ezek vannak akkor sanszos. Ha szabad a nyakad és a fejedet simán előre tudod hajtani a mellkasodra akkor nincs gond. De dokinak említsd meg.
2020. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs lázam es mozog a nyakam. Vajon ezen segít az antibiotikum?
2020. febr. 20. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem agyhártya gyulladás,az sosincs magas láz nélkül,illetve a tarkó kötöttség is vezető tünet. A fül sok galibát tud okozni. Ilyen fül mögötti és tarkó fájdalom nekem is volt már. Ráhúzódik a gyulladás a környező nyirokcsomókra,ezért fáj. Szedd az antibiotikumot.
2020. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul tegnap kohuzták a bölcsesség fogam, koszakadt hétfőn a dobhartyam, viszont ürül, mégis fáj. Ma kezdtem a curam duot, mikor várhatok javulást?
2020. febr. 20. 09:58
 7/7 anonim ***** válasza:
egy hét múlva
2020. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!