Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon magasak az inzulin...

Nagyon magasak az inzulin értékeim? Cukor: 0: 5,5 60:6,2 120: 6,7 Inzulin: 0: 12,7 60:184,2 120:119

Figyelt kérdés
Egy éve jobbak voltak az eredmények,de most találtam csak hozzáértő orvost aki ujra kért terheléses vizsgálatot aminek a fenti lett az eredménye.
2020. febr. 20. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez magas, és ami még gond lehet, hogy sem a cukor, sem az inzulin nem csökken a 120 percben. Nem vagyok orvos, de inzulinrezisztenciának néz ki.
2020. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sejtettem,csak ma kiakadtam hogy a háziorvosom szerint ezzel semmi baj nincs(szerencsére nem ő fogja kiértékelni)
2020. febr. 20. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos én sem vagyok orvos, de a google nálam IS működik.

[link]

Várd meg a kiértékelést, ne itt akard magad diagnosztizálni.

2020. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen mindenképp megvárom csak kíváncsi voltam hátha volt valakinek hasonló értéke
2020. febr. 20. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos IR. Nekem ennél rosszabb eredményekre is azt mondta a háziorvos, hogy rendben van. Nem akartam vitatkozni vele, inkább elkezdtem diétázni.
2020. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!