Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dudort találtam a fejemen,...

Dudort találtam a fejemen, nagy lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy fél éve fejbe vágtak voltam vele ügyeleten orvosnál , röntgenen ctn. Azt mondták az ütéstől semmi baj nincs viszont találtak egy kis eltérést de az a fejlődés közben alakult ki nem pedig az ütéstől. Azt mondták nem nagy dolog ha viszont fáj a fejem érdemes kérnem beutalót a neurológiára. Nyilván kértem , de persze várhatok alsó hangon 3 hónapot mert itt már csak ilyen az időpontkérés.. Viszont felfedeztem a halántékomon egy dudort ami kemény és még azon kívül kettőt , őket a tarkómon.

Eléggé aggaszt sok a félni valóm? :(

Mostanában sokat szédülök , és elég sokat fáj a fejem is. Ezek is ettől lehetnének?

Tudom a válaszok arról fognak szólni hogy menjek el orvoshoz stb de én a véleményetekre vagyok kíváncsi és tapasztalatokra ha esetleg ti is jártatok már ebben a cipőben , mert 3 hónapot kivárni ilyen ideggel , kételyekkel kicsit sok lesz.:(

21/ L



2020. febr. 20. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen dudor? Hány centi átmérőjű kb? Kemény csontos, vagy elmozdítható?


[link]


Háziorvoshoz menj el addig, vagy maszek neurológiára. 20 ezret megér 3 hónap stressz.

2020. febr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudnak sürgősségi időpontot is adni, ha kicsit erőszakos vagy. Menj vissza a neurológiára, és kérj közelebbi időpontot. Nekem magamnak kellett betelefonálni az MRI-t végző kórházba, és adtak időpontot hét végére, mert sürgős volt.
2020. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!