Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami komoly betegségem...

Valami komoly betegségem lehet vagy mi?

Figyelt kérdés
Január közepén egy vizsga előtt eléggé lebetegedtem. Nátha, erős köhögés és láz is volt. Kb 1 hét alatt rendbe jöttem. Egy ideig semmi bajom nem volt addig míg február első hetében borzasztóan erős köhögésem volt. Rá 2 napra megint nátha jött elő. Ekkor már orvoshoz mentem aki azt se mondta mi bajom csak adott antibiotikumot és köhögés csillapítót. 2 hét alatt nagyjából rendbe jöttem de a tüdőmnél borzasztó erős izomlázhoz hasonló fájdalom alakult ki mikor már nem is köhögök. Tegnap viszont elkezdett nagyon fájni a torkom. Én nem tudom mivan velem. Egészségesen élek. Sok zöldséget és gyümölcsöt eszek. Sportolok is heti 2x mégsr tudok teljesen meggyógyulni mert mire az egyik tünet elmúlt jön egy másik. Most mégis mi bajom lehet? Most már harmadjára kell neki futnom a vizsgámnak az állandó betegeskedés miatt és félek h a munkám is rámegy.
2020. febr. 22. 03:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Mellhártyagyulladás?

Milyen amikor veszel nagy levegőt? Érzed,hogy mint két tüdőbe áramlik a levegő?

Rtg.volt?

2020. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem küldtek el sehova. Azt se mondták mi bajom csak meghallgatták a tüdőmet és kaptam gyógyszert. Valszeg hétfőn megint vissza kell mennem majd.
2020. febr. 22. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!