Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek, hogy halálos...

Nagyon félek, hogy halálos betegségem van, ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

A háziorvosom nem mondott semmit,de továbbküldött egy teljes vérképre és tüdőröntgenre.... egy hónapja rosszul vagyok és most már nagyon félek,hogy mi lehet ez :(


- Mindig jó alvó voltam de mostanában már délután is aludnom kell,aztán este 9kor ismét kidőlök.

- Aztán felébredek rá,hogy a mellkasom és a hátam tiszta víz,át kell öltöznöm.

- Néha emiatt éjszaka annyira felhergelem magam,hogy átöltözés után irány a wc mert megy a hasam.

- Aztán folyamatosan felébredek óránként.

- Nagyon jó étvágyú vagyok de mióta ezek vannak alig bírok enni,nem kívánok semmit.

- Fájnak a lábaim és a kezeim ez a legaggasztóbb számomra.... olyan mintha a csont fájna....

- és állandóan ráz a hideg


Ezek már egy hónapja vannak.. először egy kis alap vérképet csináltattak,az jó lett és annyiban hagyták volna a dolgot mondván 27 éves vagyok és jó a vérkép de most visszamentem,hogy én érzem valami nagyon nem jó.


Most is szombat van,máskor ilyenkor még javában alszom most meg már a wcn ülve rettegek :( :( Nem akarok halálos diagnózist kapni,de tudok hogy az lesz és ez megőrjít.


Eltúlzom?? Vagy mi bajom van???

Először pajzsmirigy dologra gondoltam de olvastam,hogy a túlműködés okoz izzadast,viszont akkor pont hogy fáradt nem lennék ha túlműködne.



2020. febr. 22. 06:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Súlyos hipochondria, de nem halálos.
2020. febr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

"Súlyos hipochondria, de nem halálos"

A modat első fele 103%-ra igaz.

Második fele tévedés, hiszen az ÉLET önmagában is halálos betegség!

.

Ne légy öndiagnszta!

Ha nem bítol a dokidban, keress másikat, de egyiknél se hangoztasd, hogy "szerintem ez vagy az a bajom van".

A doki 8-10 éves tanulás és gyakorlat után került oda, ahol van. Könnyen oda jut, hogy "ha maga jobban ért hozzá, csinálja!

.

"olyan mintha a csont fájna...."

A csontban nincsenek fájdalomérző idegek, tehát nem is lehet összehasonlítási alap.

.

2020. febr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

:(

Nem hangoztattam a dokinak semmi konkrétat,hogy mitől félek,csak hogy nagyon nagyon nem vagyok jól..


De ha nem a csont fáj akkor mi? Az alkaromban,felkaromban és a vádlimban is érzem,illetve a kézfejemben...fáj... vagy ez is lehet pszichoszomatikus tünet? Hogy tudom eldönteni mi pdzichés alapú és mi igazi testi tünet?

2020. febr. 22. 07:17
 4/18 anonim ***** válasza:

Ne félj. Simán lehet, hogy csak bemagyarázod a tüneteket. A hasad valószínűleg azért megy, mert hergeled magad, és idegeskedsz, az evés, alvás hiány is ezeknek tudható be. Nem kell egyből súlyos dologra gondolni, az orvos azért küldött el vizsgálatokra, hogy kiderüljön mi van. Nyugi :)


p.s.: utolsó..de, tud fájni a csont...pl. csontrák, sejtnövelő gyógyszer leukémia miatt. Ha valamit nem tudsz, vagy nincs benne tapasztalatod, akkor inkább ne írj hülyeséget..

2020. febr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja kérdező! Szerintem nem a csontod fáj. Az nagyon jellegzetes fájdalom, és biztosra érzed, hogy az fáj.
2020. febr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy próbálsz megnyugtatni.


Hát én elég biztosan úgy érzem,hogy a csontom fáj,csak az egyik válaszoló írta hogy az nem tud ezért bizonytalanodtam el...

A sípcsontjaim olyanok mintha erősen beütöttem volna... ahhoz tudom hasonlítani.. meg az alkaromban és a felkaromban is olyan érzés..

2020. febr. 22. 08:06
 7/18 anonim ***** válasza:

Ameddig van jó étvágyad nem lehet bajod.Mivel idegi alapon nem tudsz enni,szerintem is pszichés alapú.Voltál orvosnál,ne becsüld őket alá,ha nagy baj lenne,maguk küldtek volna további vizsgálatokra.

Nekem a tüneteid megfázásra/ influenzára emlékeztetnek.

2020. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bocs,most olvastam,hogy egy hónapja ez van...Egyébként mi a foglalkozásod?
2020. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Dede továbbküldtek most egy nagyobb vérképre és tüdőrönrgenre..meg pont ez az,hogy nincs étvágyam.

Eddig az volt ha nem ettem 3 óra után már éhen akartam halni...most meg egy napig is elvagyok evés nélkül akkor is csak azért eszem mert muszáj

2020. febr. 22. 09:58
 10/18 A kérdező kommentje:
Irodai munkát végzek,de nem stresszes
2020. febr. 22. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!