Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véletlen nyers húst ettem. Ha...

Véletlen nyers húst ettem. Ha eddig nem volt bajom lehet megúszom?

Figyelt kérdés
Az úgy volt,hogy tegnap előtt este a párom mondta,hogy este kisüti a húst,én meg lefeküdtem aludni.Tegnap reggel elment munkába,én meg megettem a húst ami a hűtőben volt.Aztàn hazajött és mondta,hogy az pedig nem volt kisütve.Nem vettem észre,mert ilyen előre panirozott pulykamell filé volt,és tiszta fehér volt a hús,mintha ki lett volna sütve.Gondoltam,hogy azért fura a panir mert hütőben volt.Eddig semmi bajom nem volt,jelentkezhet a tünet később? Menjek orvoshoz? Tehát tegnap délelőtt ettem.

2020. febr. 22. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt nyers, azok a bolti izék sokszor főtt húspépből vannak, amit utána elősütnek
2020. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is ezt próbáltam megmagyarázni a páromnak,hogy nem vagyok hülye,láttam már nyers húst,de nagyon undorodok magamtól,alig várom,hogy menjek WC-re.Köszi a vàlaszt kicsit megnyugodtam.
2020. febr. 22. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!