Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rosszul vagyok, mit tegyek?

Rosszul vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egész nap feküdtem, lázas vagyok (38 volt), fáj a fejem es a fülem, nyillalik a karom, nagyon gyenge vagyok, nehéz legzes, orrfolyás, sípoló köhögés. :( Rég voltam ilyen beteg.

Valami jó házi tippetek van immunrendszer erősítésre? Nagyon nem vagyok a gyógyszerek híve. :/



28L


2020. febr. 22. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Sok gyümölcs, gyömbér tea, pihenés. Hidegvizes fürdés, borogatás, ha feljebb megy a lázad.
2020. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
+orvos
2020. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Sok tea narancs facsar citromlé méz kanalazása , zacskós leves nyers zöldség darabokkal tányéronkent 1 reszelt fokhagyma . Felöltözve futás kerekpározás izzadásig , zuhany vizpotlás . Esti laz ellen erős mentolos gyógycukor . Alkohol só szénhidrát kihagyása .
2020. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvos... meg 28 évesen rá kellene jönni, hogy nem lány vagy már
2020. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell orvoshoz rohangálni ezzel, maximum, ha több mint egy hete tart, és egyre rosszabb.

Tipp, praktika pedig nincs. Sok folyadék, pihenés + várd meg türelmesen, amíg elmúlik.

2020. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!