Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen szívprobléma lehet ez?

Burgundi335 kérdése:

Milyen szívprobléma lehet ez?

Figyelt kérdés
kb 3éve mindennaposak a mellkasi szúró fájdalmaim, 2éve voltam szív ct-n az mutatott ki h.balpitvart meg kisebb érszűkületet de az orvos azt mondta ez nem súlyos. tavaly novemberig nem volt nagyobb problémám,azóta viszont mindennaposak a szédülédek, többször hívtak rám mentőt persze feleslegesen. 2hete voltam Pesten ott csináltak egy ultrahangot az orvos mondta hogy hipoláziás bal pitvarom nincs és ennyi. mi lehet a baj?

2020. febr. 24. 05:58
 1/6 A kérdező kommentje:

a füleim folyamatosan zúgnak, illetve olyanokat érzek mintha tűvel szúrkodnák a fülemet,nyakamat, arcomat. ilyenkor elkezdek szédülni. bal karba szoktam érezni kisugárzó szúró fájdalmat. persze az orvosok szerint semmi bajom.

22/F

2020. febr. 24. 06:01
 2/6 A kérdező kommentje:
illetve még annyi, hogy 2 éve szedek 5mg-os Concort. reggel kell egy egészet, este pedig egy felet
2020. febr. 24. 06:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Az érszűkület okozta oxigénhiány miatt lehet. Ezeket a tüneteket komolyan kell venni. Ha eddig nem lett kezelve, másik kardiológushoz kell menni. Szúró fájdalom esetén sürgi azonnal. EKG akkor tudja kimutatni a tünetek alatt a legjobban, mi a helyzet.
2020. febr. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Koronária érszűkület. Nem kell félned az új vírustól, infarktusban fogsz elhalálozni 15-20 év múlva.
2020. febr. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4/


Téged meg agyonbasz a jóindulat védőszentje...

------


Kérdező, mindenképp magánklinikához fordulnék a közszolgáltatás a minimális "fentratható"-ra van belőve.

2020. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na most voltam kardiológián. az orvos azt mondta hogy lezárja ezt a témát, semmi bajom. javasolta hogy forduljak pszichiáterhez
2020. febr. 24. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!