Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami bajom, vagy csak...

Lehet valami bajom, vagy csak az ideg?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában nem a legjobb időszakomat élem... szombat hajnalban hirtelen arra ébredtem, hogy rettegek, izzad a tenyerem, és fogalmam nem volt hogy mitől, úgy éreztem hogy most meg fogok halni... azt hittem random megőrültem. Nem nagyon szokott semmi bajom lenni, és eléggé megijedtem, hogy valami agyrákom van vagy hasonló... és azóta tök rosszul érzem magam, olyan fura nyomott a fejem és ideges vagyok... jobb ötletem nem lévén megmértem a vérnyomásomat, és elég magas volt, de nem tudom hogy ez ok vagy következmény :/ Szerintetek lehet valami komoly szervi bajom, vagy csak az ideg? Utálok orvoshoz járni :/

21/f



2020. febr. 25. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
2 napja nekem is hasonló helyzet, én félálomban vagyok és elotor belőlem egy nagyon nyomasztó érzés amiről nem tudok aludni..
2020. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaja, tök jól leírtad. Az ilyen elalvás közeli állapotban elkezdek rettegni, fogalmam nincs mitől, sose éreztem ilyet.
2020. febr. 25. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos egy elég elb***ott világban élünk és ennek következtében az ember sokszor azt veszi észre magakörül, hogy mindenkinek valami rossz, sokminden rossz és te sem vagy éppen jól. Én is 21 vagyok, nekem ilyen súlyos "tüneteim" nincsenek, viszont sokszor érzem magam én is szarul, önt el egyféle "rossz érzés".

Ilyen f***ságokra ne is gondolj, hogy agyrákod van meg egyebek.

Szerintem semmi ilyen nem jöhet szóba, viszont pszichés betegséged lehet.

Abból amit leírtál én nem zárnék ki egy pánikbetegséget sem, DE fontos kiemelnem, hogy nem vagyok orvos, nincsenek tapasztalataim sem ilyen téren, viszont láttam és hallottam már hasonlókat.

Lehet, hogy csak alkalmi állapot, de én nem zárkóznék el az orvosi vizsgálatoktól, a háziorvosod tudni fogja, hogy mi lehet ez/ hová érdemes ezzel menned.

2020. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet magasabb mostanában a vérnyomásod. Ez okozhatja a tüneteidet, és az ideg is megemelheti a vérnyomást. Méregesd nap közben a vérnyomásod, pulzusod. Amennyiben emelkedett, akkor a háziorvos ír fel valami vérnyomáscsökkentőt.
2020. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mondanám még az időt is lehet attól ia
2020. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj lefekvés előtt relaxálni igyál meg egy kis teát, hason keresztül lélegezni,le lassítani a légzést, esetleg egy kis relaxációs zenét hallgatni. Amit ajánlok az a citromfű tea kiváló stressz ellen és alvás zavarokat vsgy Valerial relax.
2020. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát a vérnyomásom sajna folyton magas, muszáj lesz orvoshoz menni :/ vagy ez a bajom, vagy pánikbetegség :(
2020. febr. 26. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!