Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbél esetén hol lokalizálódi...

Vakbél esetén hol lokalizálódik a fájdalom?

Figyelt kérdés

Üdv! Tegnap este óta érzek enyhe szúrást a hasam aljában, eléggé alul. Úgy tudnám legjobban leírni, hogy a jobb csípőm aljától befele érzem tehát már szinte méh körül. Csak mozgára jelentkezik olyan érzés, mint mikor becsípődik valami.


Hányinger, láz nincs. Tegnap volt egyszer délután hasmenés.


Szerintetek?



2020. febr. 26. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegnap óta nem fejlődött ugrásszerűen az orvostudomány.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1033980..

2020. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem én irtam ki!! De elolvasom köszi
2020. febr. 26. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobb oldalon a medence felett kb egy centivel feszítő érzés, nem csak mozgásra hanem folyamatosan, nyomásra enyhén érzékeny. Mellette hányás, hasmenés, hőemelkedés.

Legalábbis nekem ilyen volt.

Azóta mizu?

2020. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lettem rosszul szerencsére, tűnt el egyre inkább ez az érzes. Most már mozgásra sem érzem és nekem nem ott fájt, ahol leírtad, annál lejjebb szóval szerintem nem az volt a ludas
2020. márc. 4. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha elmúlt, akkor biztosan nem az volt. Vakbél csak rosszabb lesz az idővel.

Amúgy az a szúró érzés amit leírtál, nekem akkor szokott lenni ha valami puffasztót eszek és beszorul a bélgáz. Lehet, hogy neked is az volt

2020. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!