Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy függ össze a legyengült...

Hogy függ össze a legyengült immunrendszer a remegő szemhéllyal?!?

Figyelt kérdés
Két hete remegett a bal szemhélyam hazidokim mondta pihenjek, magne B6 stb.. pár nap max egy hét alatt 99%osan helyre jött !! Már kb el is felejtettem erre tegnap el kaptam valami vírust / megfáztam éjjel rázott a hideg reggelre egy óriási herpeszem jött ki, faj a torkom és VISSZATÉRT a szemhélyremegésem olyan durván mint előtte ! Úgy tudtam hogy stressz és magnéziumhiány okozza amit orvosolt is a magne B6... de hogy jön összefüggésbe azzal hogy ledöntött ez a vírus !?
2020. febr. 26. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

szemhéllyal


??? :-OOO

2020. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor ki vagyok fáradva, nekem is szokott ilyen lenni, de nem csak a szemhéjam, hanem más izmok is ránganak a testemben. Amikor meg vírust kapok, akkor egy káosz az idegrendszerem, ingerült vagyok, eltűnnek a reflexeim, mintha valami nyomasztó filmben kellene élnem napokig, olyan a hangulatom. Sajnos most is ilyen, bár nem rángok, de előfordult már hogy igen. Magnéziumot én is szedek, lehet azért jó most.
2020. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!