Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nevelőapukámnál prosztatarákot...

Nevelőapukámnál prosztatarákot diagnosztizáltak, máj áttéttel. Mire számíthatunk?

Figyelt kérdés

Sajnos már tavaly is észrevettek nála a prosztatán valami problémát, de kapott gyógyszert, ennél többet nem csináltak vele. Most sem emiatt került kórházba, hanem hátfájás miatt, ami mint kiderült, ettől van, begyulladt (?) a gerince.

Az orvosok nem mondanak semmit, mindig csak majd holnap, majd holnap kiderül...


Bocsánat, nem várok orvosi választ, csak én ehhez nem értek, és teljesen pánikba vagyok/vagyunk esve, hogy elveszítjük! :( Esetleg tudtok erről valamit, vagy ha megosztanátok hasonló tapasztalatot is, bármilyen pár sort is nagyon megköszönnék, szörnyű ez a helyzet most... :(

21/N



2020. febr. 26. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Nyugi, majd az orvos megmondja holnap.

Van akit még lehet operálni.

Egy barátomat is most fogják majd a jövő héten műteni ezzel.

2020. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ, milyen stádiumban van. Ha korai, azt jó eséllyel lehet gyógyítani, a középstádiumban még szintén lehet rajta segíteni jó esetben, végstádium esetén viszont sok jót ne várj.


Ha adhatok egy tippet, ne készülj semmire, és ne számíts semmire. Sőt, ne is rugózz ezen, mert csak magadat teszed tönkre.

2020. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!!!


A stádiumról nem tudok semmit, illetve ugye annyit, hogy áttét van a máján, ez nem tudom, melyik stádiumra utalhat, vagyis hát persze sejtem, hogy nem a kezdetire... Csak nehéz még egyáltalán belegondolni is...


De igazatok van, holnap hátha többet tudunk, és lesz valami fejlemény, próbálunk bizakodni azért...


Kedves első válaszoló, a barátodnak mielőbbi felépülést kívánok!! :)

2020. febr. 26. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Köszi, kedves vagy.

Én szintén hasonlót kívánok nektek is.

2020. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az áttét az ami aggasztó de nagyon.
2020. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hátfájás? Apának is ez volt.. csontáttét.. a leggyakoribb oka. A belső szervekre adott áttét sem jobb. Nagyon sajnálom, sok erőt, és kitartást. Nálunk kb fél év volt a hátfájással történő orvoshoz fordulást követően. De a biopszia eredménye sokat mond majd. Nekünk Glaeson score 9 volt.. igen agresszív besorolást kaptunk, 10-es a skála. :/
2020. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A hátfájás sajnos patológiás törésből is adódhat , mint nálunk. Ez annyit tesz hogy a csont elhal, és mindenféle erőbehatás mellőzése ellenére is elreped a csigolya, törik a csont.. :/
2020. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Őszinte részvétem, nagyon sajnálom, hogy ezen kellett keresztülmennetek! :(

2020. márc. 7. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!