Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki orrspray függő volt, az...

Aki orrspray függő volt, az hogy szokott le?

Figyelt kérdés
Sajnos már 5 éve függők! Ha nem használom, akkor durván eldugul az orrom! Más tünetem nincs!
2020. febr. 27. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Csak az egyik orrlyukamba fújtam, amíg a másik ki nem tisztult. Majdnem 2 hét volt, mire elkezdtem rajta levegőt kapni. Ez elég volt ahhoz, hogy már a másikba se fújjak. Pokoli nehéz, de ki lehet bírni.
2020. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az azért van mert az orrodban a nyálkahártyát teljesen kipusztítottad a sok spraytol. Én azt mondom, hogy bármilyen nehéz dugult orral élni, próbáld meg minimum egy hónapig, hogy nem fújod , hátha visszaépűl a nyálkahártya.
2020. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

# 2

Pont az történik hogy megduzzad a nyálkahártya. Nem tud kipusztulni max ha sok kokain szív az ember akk az kimarja. De az orrspray nem. Az irritálja aminek hatására ha nem nyomja az ember még nagyobb lesz.

Amúgy én nem bírnám egy napig se, mert múltkor fél napig nem folt spray és már eskü az öngyilkosságot fontolgattam.


Talán az jó lehet amit # 1 -es írt...

2020. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Én is azt csináltam, mint az első, mindig csak az egyik orrlyukba fújtam be.

Azóta is használom, ha beteg vagyok (gyűlölöm ha nem kapok levegőt), de gondosan figyelve arra, hogy néhány nap után már csak egyik oldalt fújjak. Így nem okoz gondot, hogy letegyem a maximális 7-10 nap után.

2020. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sós vizet csináltam és abból szippantottam fel, egy idő után elmúlt az állandó orrdugulás, azóta nem használom semmilyen orrsprayt.
2020. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Igazi függőknek a sós víz olyan, mint halottnak a csók, semmi hatása. Ilyen erővel ott a tengervizes orrspray, az sem ér semmit.
2020. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdjél el gyerek sprayt használni, aztán azt is hagyd el! Tehát fokozatosság. Így sem úszod meg a szenvedést.
2020. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Az egy orrlyukas változatot ki is próbálom!
2020. febr. 29. 11:55
 9/9 anonim válasza:
Kérdező, neked azzal a módszerrel sikerült leszokni róla?
2020. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!