Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a torkomon?

Mi lehet a torkomon?

Figyelt kérdés
Valaki váladék nem tudom leírni micsoda.. Sokszor érzem, hogy ott van a torkomon és csak ha nagyon erőset nyelek akkor megy “le”, de vissza is megy egy kicsi.. Mi lehet ez? Mit tegyek ellene?

2020. febr. 27. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
valami*
2020. febr. 27. 17:39
 2/5 anonim válasza:
Torokgyulladás, ugyanez volt velem is, már minden tünetem eltünt (orrfúlyás, hőemlkedés, stb) és utána még fájt a torkom nyelésnél. Valszeg bakteriális torokgyulladás, ha 3-4 nap múlva sem múlik menj el orvoshoz, viszont ha erős az immunrendszered, és szedsz pl Tantum Verdés cukrot, sós vizes gargalizálsz akkor magától is elmúlik. Én nekem se kellett antibiotikum
2020. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mutasd.

Lehet torokgyulladás vagy reflux.

2020. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit régebb óta van ez, nem fáj a torkom se semmi. De érzem hogy van ott valami cucc és csak akkor tűnik el ha egy kicsit erősebben nyelek..
2020. febr. 28. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet a torkodról.
2020. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!