Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet belsőszervi megbetegedés?

Lehet belsőszervi megbetegedés?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapom nagyon stresszes volt sok idegösszeomlással. Rengeteget szorongok és inkább nem részletezném, de előző év októberében 1.4 literes vérveszteségem volt, aminek következtében anémiás lettem.

Ez a probléma már nem áll fenn.

Viszont, amikor vérzéses sokkot kaptam, elájultam, bevizeltem, majd magamhoz térve rettenetesen fáztam, izzadtam és annyira görcsölt az alhasam és a gyomrom környéke, hogy vergődtem fekve az intenzív fájdalomtól. Azt hittem székelnem kell és nem tudom visszatartani, de a görcsroham után elmúlt ez az érzés (nem azért, mert könnyítettem magamon, mert nem kellett vécéznem, csak azt éreztem).A vérveszteség miatt a testem reajciója nem volt meglepő.

A probléma az, hogy hetek óta újra érzem a tüneteket. Amikor a párommal együtt vagyunk legfőképpen az után érzem. Görcsrohamaim vannak és nem tudom mi lehet az oka. Közösülés után rettenetesen görcsöl az alhasam és tegnap addig fajult a dolog, hogy több, mint 10 percen keresztül kínlódva nem bírtam semmilyen pozícióba elhelyezkedve enyhíteni a fájdalmon. Próbáltam ülni a vécén, azt hittem rám jött a szükség, de nem. Nem bírtam tartani magamat, alig bírtam bemászni az ágyba. Most már a mellkasom is fájt közvetlenül a bordáim alatt gyomortályéknál és az alhasam és méhem környékén elviselhetetlenül. Szédültem, pánikrohamot kaptam közben és fájni kezdett a fejem.

Szerencsére elmúlt, de félek a következő együttléttől, pedig soha nem okozott ez problémát nekem és közben is nagyon élvezem (a fájdalom nem a méretek, vagy a szexuális aktivitás miatt következik be).

5 napja késik a mensesem. Védekezünk és nem vagyok terhes egy terhességi teszt szerint sem.

Félek vese vagy egyéb belső szervi problémám van.

Az alkoholt nem bírom, nikotin függő vagyok (több éve nikotin sprayt használok és van, hogy heti 3 elfogy. Közben újra rágyújtottam mellette). Gyógyszerfüggő is vagyok, borderline mentális betegségem végett kapom a nyugtatót, altatót, de sajnos elég addiktív és önpusztító a természetem.


Elnézést a kisebb élettörténetért, illetve ha erotikus volt a tartalom.


Pszichiáterem van(mellékesen megjegyzem)


(Sajnos nem tudok jelenleg orvoshoz menni. Németországban vagyok és plusz stressz és bonyodalom a lakcím változás, papírok pluszban, még nincs biztosításom és annyi pènzem, hogy kivizsgálásra menjek)


Kérlek segítsetek, mi lehet a gond?

(csak a betegségre -ha van/lehetséges hogy van- vagyok kíváncsi)


25/L



2020. febr. 28. 13:21
 1/2 A kérdező kommentje:
(Elnèzést a helyesírási hibákért. Azt még hozzátenném, hogy nagyon fáradékony vagyok és 2 hónap alatt híztam 10kg-ot 70vagyok, 160cm-el. A súlyom néha ingadozik, de maximum 53-58kg között, így ez hatalmas kiugrásnak számít nálam. A depresszió/ apátia általános panasz, de tény, hogy ennyire még sosem voltam elveszve.)
2020. febr. 28. 13:31
 2/2 anonim ***** válasza:

"(Sajnos nem tudok jelenleg orvoshoz menni. Németországban vagyok és plusz stressz és bonyodalom a lakcím változás, papírok pluszban, még nincs biztosításom és annyi pènzem, hogy kivizsgálásra menjek)

Kérlek segítsetek, mi lehet a gond?"

Az előző két mondatban leírtad: az a gond, hogy nem mész orvoshoz.

2020. márc. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!