Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lágyéksérv? Többi lent.

Lágyéksérv? Többi lent.

Figyelt kérdés

Üdv!

Pár napja szurkálgat a lágyékomnál alul az egyik oldalt. Alapból nem érzem, mozgásra járásra inkább, de enyhén, tompán inkább csak ilyen kellemetlen. Lázam, hányingerem, székrekedésem semmi ilyesmim nincs. Csak ez az érzés. Megnéztem, átsimítottam, nincs különbség a 2 oldal között. Ezelőtt 2 nappal rosszabb volt, jobban éreztem, mára kevésbé.


Nő vagyok egyébként, kb ciklus közepén járok, volt aki azt mondta nekem ez ovu, de az lehet több napos érzés?? Eszembe jutott nem lehet-e sérv, de azt olvastam ahhoz is társulnának durvább tünetek+be lenne dagadva. Ha 1 hétig eltartana megmutatom dokinak, hátha tényleg csak ovu..?



2020. febr. 29. 11:07
 1/2 anonim válasza:
Nekem volt servem es igen az bedagad.. szerintem nem served van. Evu lesz az.. nekem is szokott szurni abban az idoszakban. De ha nem vagy benne biztos menj orvoshoz.
2020. febr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Aki ide tévedne: valószínű ovu fájás volt, több napig is eltarthat ilyen (nekem 4 napig is tartott a kellemetlenség).


Állítólag úgy tudod ellenőrizni, hogy iyenkor picit megemelkedik a testhő is, valamint áttetsző folyás jelentkezik(: De inkább kívánom ne érezzen nagyon senki ilyet :D

2020. márc. 2. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!