Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a bajom? Tüdőgyulladás?

Mi a bajom? Tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés

Szárazköhögés, mellkasi fájdalom... szerdán a torkom fájt borzalmasan, de az másnapra elmúlt, azóta köhögök, de egyre rosszabb... pénteken nem rendelt az orvos, ügyeletre azért nem szaladnék egy köhögéssel, de valamit jó lenne teeni ellene/szedni rá, de azt sem tudom, mi a bajom, így nehéz :( Minden ismert betegség, ami mellkasfájdalom+köhögéssel jár, ott írnak lázt is, de én nem vagyok és nem is voltam lázas... így hiába guglizok... 30 éves nő vagyok, ha ez számít...

mi lehet ez? Mit egyek/szedjek/csináljak?


2020. febr. 29. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a sok köhögéstől fáj a mellkasod. Amikor nekem volt ilyen problémám én lándzsás útifű szirupot szedtem, az segített.
2020. febr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Furfangos001 válasza:
Szia, egy forró citromos tea segíthet rajta algopirinnel, ha van otthon. De ha tényleg nagyon rossz akkor ügyelet.
2020. febr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont most olvastam egy influenza/nátha összehasonlító írást, az alapján tipikus nátha. Bár az erős köhögés influenzára jellemzőbb, az összes többi inkább szimpla megfázásra.


Én náthás voltam kb. 10 napja, az elkezdett múlni, erre most 2. napja hőemelkedésem van, 37.2 😕 Én 27 vagyok.

2020. febr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagymatea algopirynnel sokat segít
2020. febr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
biztosan nem sima nátha. nem a köhögéstől fáj a melkasom, hanem pl. ha nagyobb levegőt veszek akkor kifújásnál muszáj köhögnöm, akkor fáj igazán, mintha nem tudna megfelelő méretűre tágulni a tüdőm és ha erőltetem (a nagy levegővétellel) akkor mielőbb ki kell jöjjön, szinte kinyomja magából a tüdőm a levegőt
2020. febr. 29. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam influenza ritkán jár lázzal,tehát az is lehet.

Sokszor volt tüdőgyulladásom de csak az esetek 1/3 ában voltam lázas.

Én elsétálnék az ügyeletre,hogy meghallgassák a tüdöm.

2020. febr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2020. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem :/ Ha holnapra se javul, elmegyek dokihoz :(
2020. márc. 1. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!