Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljesen le vagyok döbbenve!...

Teljesen le vagyok döbbenve! Miért ilyenek az emberek? Kutyákat tartok, és naponta többször kell kezet mosni. Fertőtlenítős szappant használok, sehol nem lehet kapni, miért kell kifosztani a boltokat?

Figyelt kérdés
A vírus terjedését úgysem lehet ilyen dolgokkal megállítani. Azt hiszik, itt az Armageddon?

2020. márc. 1. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég a sima szappan is csak legalább 20 másodpercig kell mosni a kezet.
2020. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha oltott, tisztán tartott kutyáid vannak, miért nem elég a szappanos kézmosás?

Vagy vegyél eldobható gumikesztyűt, és ha még utána is kezet akarsz mosni, megfelel a szappan is.

2020. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oltott mindegyik persze. Falun lakom, és kinti kennelben vannak, félig zárt teraszon, plussz az egész udvar az övék. Köszönöm a válaszokat, akkor elég nekem is sima szappan.
2020. márc. 1. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Miert ha belegondolsz sok ember nem tart kutyat es nem is mos rendeswn kwzwt hazaekezes utan vagy nagyvecezes utan se (lasd nemregi kerdes itt a gyakoein), na most a media egesz heten nyomatta moss kezet, moss kezet...ja es virus virus. A sok eddigi antihigienes atlag beslattyogott a bootba es mit vett ooo itt ez a virus baci gombapusztito ez a legjobb no beteszek ket flakonnal. Es hopp elfogytk a keszletek. Te meg en akik eddig is ezeket hasznaltuk most ezert szivunk. De mint mar tudod a MELEGVIZES szappanos tenyer, kezhat, ujjak koze ,, huvelykujj es ujjak vege kormok alapos megmosasa ugyanolyan jo. Ha igy vegigmosod akkor 20 masodperc vagy tobb is oesz:-).
2020. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!