Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a koronavírus leginkább...

Ez a koronavírus leginkább csak az idősekre és azokra nézve halálos a leginkább, akiknek már eleve is van valamilyen betegsége?

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 18:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Véletlenül kétszer írtam le azt, hogy "leginkább".
2020. márc. 1. 18:16
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen, mint a legtöbb betegség..azok is a legyengült idős beteg emberek de ezt A KORONAVÍRUST hypeolni kell..a mezei influenza évente többszázezer embert öl meg, ez lószar..felbukkanik, meghal pár ember akik amúgyis belehalnának már bármibe és eltünik mint a h1n1
2020. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
emberekRE VESZÉLYESEK* Bocsi
2020. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Igen. A mortalitás alig nagyobb, mint egy síma influenzáé, csak a hisztéria nagyobb körülötte. Csak figyeld meg: pár hét múlva itt lesz egy alig letesztelt oltóanyag, a halálra félemlített emberek pedig egymás-hegyén hátán rohannak beadtani maguknak. Hogy húsz év múlva mit okoz és kinél, az úgysem számít - a (k_urva nagy) profit az most kell. És ez a lényeg, nem más.


Amikor a nagy járványok voltak régen, értem ezelatt, hogy 2 nap alatt egy 70 ezres város 57 ezer halotatt temetett el pestisben, vagy egy hónap alatt negyedmilliónyi spanyolnáthást, akkor sem volt ilyen cirkusz. Ne aggódj.

Moss kezet, figyelj oda magadra, ha baj van, azonnal menj el orvoshoz. Akinek élnie kell, az úgysem hal meg most.


Én is félek, de leginkább a tömeghisztéria dühít, illetve a totális kiszolgáltatottság.

2020. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Hiába halt már meg többezer ember a WHO még nem tett közzé mindenki számára elérhető statisztikát az általad említett paraméterekre kihegyezve (életkor, más betegség stb.).
2020. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen
2020. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

H1N1/09 nem eltűnt lett védőoltás ellene.


A szezonális influenza 0,1% halálozás arányú, ez 2% körül. De nem biztos, szerintem 8-10%.

2020. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2020. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Teljesen egyértelmű, hogy 60 év fölött a legveszélyesebb. Ha az ember fiatal és egészséges és még ráadásul figyel is magára (kézmosás stb.), akkor szinte semmi aggodalomra nincs oka.

2020. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!