Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Puffadás, majd reflux, lassú...

Puffadás, majd reflux, lassú emésztés?

Figyelt kérdés
Tavaly márciustól puffadok és nyálkás a székletem. Voltam márciusban biorezonancia vizsgálaton és ott lassú emésztés jött ki. Akkor ezzel nem foglalkoztam. Tavaly november környékén refluxom alakult ki. Azt olvastam ez csak egy állapot, ennek van előzménye. Esetemben lehet ez a puffadás, ami a lassú emésztés miatt lehet? Erre mit ajánlott szedni, próbálni? Étrendem reflux diétás, étel allergia nincs, most probiotikumot szedek (Protexin Balance) és zöld árpa kapszulát, amit bioboltban vettem. 23/f
2020. márc. 2. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne a kukaba dobd ki a pénzt természetgyógyászatra ha em menj orvoshoz.
2020. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem kellett fizetnem érte, ismerős csinálta :D

Voltam orvosnál, sokat megtudtam. Savlekötő aztán helo. Szokásos. Másrészt szerinted étel-allergia vizsgálatot nem orvos csinálta?

2020. márc. 2. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nincsen rendben a bélrendszered, akár aranyozott tablettát szedhetsz, nem fog hatni. Másodszor, ha nincsen kivizsgálva a gyomorsavad, akár kevés is lehet, az orvos pedig csak savlekötőt fog felírni, mert azt írja a protokol.

Jó lenne egy ezzel foglalkozó valakit felkeresni és vele konzultálni.

2020. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!