Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » C 2 minősítést kaptam,53%...

Csuby013 kérdése:

C 2 minősítést kaptam,53% egészség károsodást állapítottak meg az idei visszahívásomkor. A kérdésem:Felülvizsgálat:Felülvizsgálata nem javasolt. Akkor ez végleges?

Figyelt kérdés
C 2 minősítést kaptam,53% egészség károsodást állapítottak meg az idei visszahívásomkor. A kérdésem:Felülvizsgálat:Felülvizsgálata nem javasolt. Ez van írva a következő felülvizsgálat helyére. Eddig az volt írva, hogy xy időben felülvizsgálata javasolt. Akkor ez azt jelenti, hogy végleges és nem kell többet bizottság elé mennem? Szerintem igen, de megerősítést szeretnék kapni.

#végleges #rokkantságim?
2020. márc. 3. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, azt jelenti. Véglegesnek tekintik az állapotodat. Esetleg közel állsz a nyugdíjhoz?
2020. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

52 leszek,az még messze van az öregségi nyugdíjhoz.

2020. márc. 4. 07:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező,neked hogy zajlott a felül vizsgálat? Csak még vizsgáltak?
2022. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!