Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség tunete az,...

Milyen betegség tunete az, hogy veszek pl.13 kakaot, s a pénztárnál kiderul, hogy csak 11?   egy egész dobozzal vettem, s meg voltam győződve rola h hat  db van egy sorban, két sor volt.  

Figyelt kérdés
de nem, csak öt volt s igy lesz tiz plusz 1 az 11. az a baj nem ez az első alkalom, hanem rendszeres. eddig ennél sulyosabb szintu nem volt, végulis kit érdekel, ha keveslem veszek holnap még, attol tartok, hogy előfordul majd olyan helyzetben is hasonlo, ahol számít
2020. márc. 3. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szimplán nem figyeltél oda. Ez nem betegség. Legközelebb jobban megnezed mennyi van a dobozban.
2020. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
És rengeteg ilyen demens fiatal van. És ez az újkor és a fejlődő világ termése. Nagyon sok a naiv eltévedt masvilagban élő buta éretlen kocka kölök. Ezt nevezik hibás szeriának selejtnek. 2000 óta csak ezek születnek.
2020. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
senkise mondta hogy fiatal vagyok. és iyen is sok van aki kitalál valamit majd ugy tesz mintha utána nézett volna s informálodás lett volna a hátterében
2020. márc. 3. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a meg voltam győződve mit takar? Utánaszámoltál, vagy azt hitted, hogy...

Ha az utóbbi, akkor legközelebb igenis számold meg.

Ha viszont rendre elszámolod magad, az már érthető, hogy aggaszt. Persze ez is lehet figyelmetlenség, vagy kapkodás. Ki kellene otthon próbálni. Mondjuk egy marék gombbal. Ha papíron adsz össze számokat, akkor is tévesztesz, vagy ott nincs gond. Bár nem vagyok hozzáértő, de ha papíron megy a számolás, akkor szerintem nincs komoly baj.

Fel a fejjel! :)

2020. márc. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fejben is megy a számolás nem ez a gond. rápillantottam s hatot láttam. most is emlékszem rá. mivel két soros volt az ugye 12. és plusz egy. nem számolási hiba. valami más. hogy kiderul, nem az van, amit látok. de a fő gond valoban az hogy gyakori ez. csak onmagában ez nem okoz gondot, legalábbis eddig ilyesmik voltak csak.
2020. márc. 4. 08:25
 6/6 A kérdező kommentje:
eginkább atto aggodok hogy tul sok ahasonlo tévesztés s egyszer majd olyasmiben nyilvánul meg, ami már baj
2020. márc. 4. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!