Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez a liszt poén a koronavír...

Mi ez a liszt poén a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Sokszor látni facebookon, hogy elfogyott a liszt meg mit tudom én... ennek mi köze a koronavírushoz?

2020. márc. 4. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a sok pánikoló idióta felvásárolta a lisztet "vésztartaléknak".
2020. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan félnek, hogy karantén lesz, ezért jó előre betáraznak tartós élelmiszerekből.

Ennyi a történet.

Felesleges szerintem a pánik, de mondd ezt nekik.

2020. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. :))

Ennek szerintem is nagyobb a füstje, mint a lángja.

2020. márc. 4. 07:42
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Meglátszik mennyi eszük van az embereknek. Ahelyett, hogy vettek volna tésztát, zabot, mindenki a lisztre van rákattanva, biztos jó lehet magában.
2020. márc. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
A környékünkön a boltokban nincs liszt, olaj, rizs csak a drága. Kíváncsi lennék,hogyha tényleg szigorú karantén lenne (de nem lesz,mert az egész koronavírus ügy fel van duzzasztva), akkor mit készítenének a lisztből és az olajból? :)
2020. márc. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Lisztból lehet kenyeret sütni, ez lényeges ha karantén van hetekig, gondolom vettek mellé élesztőt is, olaj meg szinte minden ételhez kell. Én nem vásároltam, de lehet jobb lenne tartalékolni, hiszen előbb-utóbb ide is elér majd a vírus, bár jobb lenne ha nem.
2020. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A tojás is el van sokáig, abból pedig már lehet tésztát gyúrni.
2020. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a vicces, hogy sok áruház még x nap elteltével sem tudta pótolni a lisztet. Tegnap voltam a Sparban, szerettem volna 1 kg lisztet venni, mert palacsintát szerettem volna enni. Az árufeltöltő szerint ahogy kirakja, azonnal viszik tizesével az emberek. Biztos mindenki kenyeret süt majd a karantén alatt. :D
2020. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálnak ennyi liszttel? Az emberek 99%-a annyit ért a kenyérsütéshez, mint pingvin a harangöntéshez, tésztát meg készen is lehetne venni.
2020. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez:


[link]

2020. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!