Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eltűnt az összes maszk az...

Eltűnt az összes maszk az áruházakból, gyógyszertárakból, festékboltokból (nyilván a koronavírus miatt). Nem fura, hogy mégsem látok senkit sem maszkban sem az utcán sem a boltokban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

A maszk azoknak kellakik betegek és nem csak a korona vírus betegeknek van.

Infulenza, ellen is ajánlott használni, a beteg félnek.

Mert ő adja tovább, nem az egészséges.


Egyébként várható volt, hogy ez lesz. Sok idióta azt sem tudja mire való de veszi mint a riszt, lisztet,cukrot...

2020. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Innen is külföldre szállították szinte ipari mennyiségben. Akik meg erről tudtak főleg azok vetteky mert tudták, hogy hiány lesz belőle.

Kedves első válaszoló, ha nem vagy tisztába a dolgokkal akkor inkább maradj csendben. Ez nem a hiszti miatt ment, hanem pl innen szállították kínába is, ahol ugye kötelező a viselés. A boltok nem táraztak be eleget belőle mert nem volt keresletje. Azt az 50 darabot meg esetleg szétosztották egymás között és kész. Nem tartottak 100meg 1000darabokat minden gyógyszertárban, sminkes boltban és hasonló helyeken.

2020. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Meg van az elő két fertőzött magyarországon! Orbán úr jelentette be a facebookon!!!
2020. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%

Kedves #2. Esetenben inkább Te tartottad volna magad a mondáshoz:


" Hallgatni arany. "


#1 voltam.

2020. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Holnaptól tele lesz Bp maszkos emberekkel ne aggódj,van aki már előre felkészült és nem hiszem,hogy a kínai orvosok,nővérek is azért hordanák a maszkokat,mert ők a fertőzöttek,ez 1-esnek ment..ugyan honnan a fenéből tudhatná egy tünetmentes vírushordozó,hogy beteg-e vagy sem ezért kell az elővigyázatosság..mostantól pedig tök mindegy ki merre járt,mert már hivatalosan is bent van..az egyik iráni srác egy hete mászkált pesten mire diagnosztizálták....a maszkokat mindenkinek hordania kellene!,egészségesnek megelőzésként..
2020. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
#1 Te magadtól vagy ilyen hülye?Szerintem ne reklámozd tovább a te érdekedben..
2020. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is holnap indul meg a maszkos felvásárlás a boltokban. Sokan erre vártak, mikor jelentkezik itthon HIVATALOSAN a vírus.
2020. márc. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Én egy olasz híradásban azt hallottam, hogy azt kérték az emberektől központilag, hogy csak az hordjon maszkot, aki beteg.
2020. márc. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
93%

Egyelőre csak tartalékolnak. Tegnap megvolt a nagy bejelentés, majd most lesznek az emberek megbolondulva. Ráadásul azt használat után el kellene különíteni és megfelelően tárolni.

Kínában azért hordanak maszkot, mert egyrészt nem tudja fertőz-e, másrészt ő maga lehetőleg ne adja tovább, illetve a levegőben a koncentrációt ne növelje.

2020. márc. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

Cégnél már sokakon van maszk. Olyan 50%.


Utcán nemtudom.

2020. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!