Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi értelme a Széchenyi Fürdő...

Mi értelme a Széchenyi Fürdő soron kívüli fertőtlenítésének, ha a koronavírus nem terjed tárgyakon keresztül? Azok a csajszik már hosszú napokkal ezelőtt vitték magukkal a vírusaikat.

Figyelt kérdés

2020. márc. 5. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom :D
2020. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Valamit virítani kell...
2020. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Pont hogy terjed tárgyakon, én azt hallottam.
2020. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De gazdatest nélkül tárgyakon csak pár óráig életképesek, én úgy tudom, ezzel magyarázták, hogy a Kínából megrendelt termékektől nem kell félni: a hosszú úton rég elpusztultak a vírusok, ha voltak is rajtuk. Azok a lányok meg már napok óta nem voltak ott, amikor miattuk (újra?) fertőtlenítették a fürdőt. De minek?
2020. márc. 6. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Jól tették :) Ugyanis a lappangási idő előtt nem fogják kimutatni. Simám elkaphatta volna bárki. Egyik ismerősöm testvére ment ki egy csoporttal ellenőriizni. Ha kól mondom gőzfürdőről van szó,amit nem él túl a vítus,de mivel nem sokat tudni a viselkedéséről inkább örüljünk,h nem az az intézkedés h szarnak bele
2020. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"a lappangási idő előtt nem fogják kimutatni. Simám elkaphatta volna bárki."

Persze, annak örülök, hogy nem szarnak bele, de - legalábbis a lányok kapcsán - nem volt logikus lépés napokkal később, ha igaz, hogy gazdatest nélkül néhány órán belül elpusztul a koronavírus. Inkább az lehetett az értelme, hogy megnyugtassák a közvéleményt, nehogy hirtelen visszaessen a fürdő látogatottsága.

2020. márc. 7. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!