Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérvételen magas volt a GPT...

Vérvételen magas volt a GPT szám, mitől lehet?

Figyelt kérdés
A megengedett 50 helyett nekem 102 volt, a doki nem mondott semmit, de megkérdeztem egy kardiológus ismerősöm és azt mondta, valami nincs rendben a majammal, neki nem ez a szakterülete, menjek további kivizsgálásra. Ez mire utalhat, hétfőn megyek vele orvoshoz. Lehet, ettől, hogy nem tudok lefogyni?
2020. márc. 5. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Számos oka lehet, de ez így önmagában kevés infó. Első körben kell egy teljes vérkép, azt a háziorvos is tud kérni.
2020. márc. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anarchy666 ***** válasza:

Más májenzim, bilirubin is magas volt?

Elötte mikor ittál alkoholt? Gyógyszert szedsz valamit?

2020. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A billirubin nem annyira magas. Elotte több hónapig nem ittam alkoholt, és gyógyszert sem szedek.
2020. márc. 5. 11:23
 4/4 anarchy666 ***** válasza:
Ha önmagában csak ez magasabb akkor nem valószínű, higy bármit akutan tenni kell vele. Valószínüleg elég lesz majd megkontrollálni.
2020. márc. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!