Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdeti stádiumú melanoma...

Kezdeti stádiumú melanoma esetén milyen orvosi beavatkozásra számíthatok?

Figyelt kérdés

Még nem 100 % hogy melanoma. Ma vettem észre a lábujjamon egy szürkés barna foltot - (ami nem jön le) - a bőrömön. Holnap megyek bőrgyógyászhoz. Nem igazán tudok másra gyanakodni, bár nem vagyok orvos. Pár hét alatt nőhetett meg a folt. Kb. fél centi átmérőjű.


Mire számítsak, azonnal leműtik? Tovább küldenek teljes körű rákszűrésre? Esetleg hónapokat kell várnom, hogy eltávolítsák?


(Amúgy 23 éves vagyok. Nem szolizom, azt a területet nem érte nap fény nyár óta, cipő nyomhatta el. Remélem tévedek, és nem az.)



2020. márc. 5. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen korú ismerősömnek volt, egy elég nagy területen kimetszették és utána szövettan is volt.
2020. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Leszedik egyből és elküldik szövettanra. Abból kiderül, hogy mi volt az és hogyan tovább.
2020. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. márc. 5. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a szövettani eredmény ?
2020. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!